Connect with us

Violetë Kukaj do t’i ‘çmend’ edhe djemtë e ri me këtë pamje, shfaqet e veshur ngushtë me trupin si peshk

Lajmi Fundit

Violetë Kukaj do t’i ‘çmend’ edhe djemtë e ri me këtë pamje, shfaqet e veshur ngushtë me trupin si peshk

Violetë Kukaj është njëra ndër këngëtaret më të njohur për publikun.

Së fundmi ajo qenë e përfshirë në një situatë me familjen e ish-burrit.

Por, duket se ajo nuk do t’ia di për këto fjalë, sepse po e jeton jetën e saj si mos më mirë.

Këtë e tregon edhe në foton e fundit, ku shihet e veshur bukur dhe po duket edhe shumë tërheqëse./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top