Connect with us

Remzie Osmani gjyshe me jetë lluksi, shkon në dyqan dhe blen dukat me ‘thes’

Lajmi Fundit

Remzie Osmani gjyshe me jetë lluksi, shkon në dyqan dhe blen dukat me ‘thes’

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo vazhdimisht e tregon edhe jetën e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet në një argjendari.

Nga pamja e saj, duket se Remzia ka bërë disa blerje aty./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top