Connect with us

Adelina i dha fund martesës më 50-vjeҫarin, por mësohet se me kë po rrin djali pas ndarjes së tyre

Lajmi Fundit

Adelina i dha fund martesës më 50-vjeҫarin, por mësohet se me kë po rrin djali pas ndarjes së tyre

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj.

E një temë që është përfolur është edhe se me kë po qëndron djali, nëse ata janë ndarë.

Në Instagramin e saj, Adelina ka kohë që nuk ka postuar fotografi të djalit, gjë që ngrit dyshimet se ai po qëndron më shumë tek babai i tij.

Mirëpo, dyshja nuk e kanë konfirmuar as mohuar një gjë të tillë akoma./ORAinfo/

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top