Connect with us

Rita Ora pozon në bluzën zbuluese, nëna e saj tipike shqiptare: Hajde ta…

Lajmi Fundit

Rita Ora pozon në bluzën zbuluese, nëna e saj tipike shqiptare: Hajde ta…

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora, është shfaqur shumë terheqese në paraqitjen e saj të fundit.Ajo mori vëmendje teksa pozoi tejet joshese dhe me stil.

Artistja Rita Ora, edhe këtë herë ka shfaqur hiret e saj trupore.Veshur në pantallona dhe një bluzë të zbuluar deri në fund shpin, ajo dukej joshëse derisa kishte pozuar provokuese.

Ndërkohë, këngëtarja ndërkombëtare ka pranuar mijëra pëlqime dhe komente për dukjen.Por, komenti që është spikatur ishte ai i nënës së saj, Vera.

Si një nënë tipike shqiptare ajo i ka shkruar:

”Rita pita hajde shpejt ta kepi bluzën mbas”.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top