Connect with us

Kallashi vishet në komplete të ngushta e pozon nga mbrapa

Lajmi Fundit

Kallashi vishet në komplete të ngushta e pozon nga mbrapa

Kallashi befasoi me format trupore.

Ajo është veshur me një palë komplete plot ngjyra që po i shkojnë shumë.

Derisa flokët i ka të bledhura dhe dhihet me goxha grim në fytyrë.

Kallashi vazhdon të pëlqhet për fotot atraktive që sjell duke raklamuar format e trupit./InfoKosova/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top