Connect with us

Duda Balje habiti të gjithë, është veshur si të ishin temperaturat -20 gradë

Lajmi Fundit

Duda Balje habiti të gjithë, është veshur si të ishin temperaturat -20 gradë

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet socialea jo bën postime të ndryshme dhe të shumta, ajo pelqehet per elegancen e saj qe shfaq ne secilen paraqitje.

Duke u pelqyer dhe komentuar keshtu nga publiku edhe per bukurine qe ka ku shpesh eshte cilesuar nje nga deputetet me te bukura ne Kuvendin e Kosoves, ndersa Duda percjellet mjaft shume edhe ne rrjete sociale.

Per ndjekesit e saj ajo sjell shpesh momente te saj edhe nga perditshmeria ku here pas here nuk heziton te sjell edhe foto prane familjes, bashkeshortit e femijeve te saj qe tashme jane rritur.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi, ku si gjithmonë po duket shumë bukur, por, ajo që bie në sy është veshja e saj, sikur të ishin temperaturat shumë të ulëta./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top