Connect with us

Sëmurët keq Bora Zemani, nga pamja e publikuar nuk po duket aspak mirë

Lajmi Fundit

Sëmurët keq Bora Zemani, nga pamja e publikuar nuk po duket aspak mirë

Bora Zemani është ndër moderatoret më të dashura dhe më të njohura për publikun, ajo u bë akoma më e përfolur pas lidhjes dhe ribashkimit me Donaldin

Lidhja e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt ishte kryetema e muajve të fundit të vitit të kaluar dhe fillimi i këtij viti, takimi i tyre në “BBV” ishte ndër më të komentuarat.

Përtej kësaj më pas lidhja e Donaldit me Beatrix Ramosajn në “BBV” u shndërrua në lajmin kryesor, por pas përfundimit të “BBV”, Donaldi dhe Bora u rikthyen sërish bashkë.

Por, sot Bora duket se nuk është mirë me shëndet.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjetin social, Instagram.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top