Connect with us

Jo vetëm prindërit, Capital T merr në pushime edhe Adrolën?

Lajmi Fundit

Jo vetëm prindërit, Capital T merr në pushime edhe Adrolën?

Capital T po e shijon suksesin me projektet e fundit që padyshim kanë marrë edhe miliona klikime e komentime, reperi ka qenë shumë produktiv me këngë të reja gjatë vitit 2022.

Ai ka pasur fat edhe në aspektin e jetës private duke qenë në romancë me modelen Adrola Dushi kjo e fundit e ka treguar qartë ndjenjën që e ka për Trimin duke e shoqëruar e përkrahur në evenimentet e ndryshme.

Përndryshe, emisioni n’ZOOM me autore dhe moderatore Albina Zeneli ishte i ftuar vetë Capital T i cili mes tjerash u pyet për raportin me prindërit e tij e po ashtu edhe për lidhjen me Adrolën.

Ndryshe, Capital T ka vite qe eshte nje nga kengetaret me te dashur per publikun duke u pelqyer me secilin projekt qe sjell, ndersa duke i mbushur ne maksimum sallat e koncerteve kur ai kendon/nzoom.biz/

Shiko videon nga minuta 7:24

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top