Connect with us

Me fund dy gisht, Luana ekspozon këmbët e gjata

Lajmi Fundit

Me fund dy gisht, Luana ekspozon këmbët e gjata

Luana Vjollca u paraqit mjaft atraktive në fotot e fundit.

Moderatorja dhe tani edhe këngëtarja befason gjithmonë me dukjen.

Ajo shihet e veshur në një fund të shkurtër që ia thekson format trupore.

Derisa fansat e saj të shumtë lanë komente të mira në këto foto./InfoKosova/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top