Connect with us

“O Zot sa e bukur që je, krijesë kaq e veçantë”, ende pa nisur programi, Ronaldo Sharka dhe Jori përfundojnë në shtrat

Lajmi Fundit

“O Zot sa e bukur që je, krijesë kaq e veçantë”, ende pa nisur programi, Ronaldo Sharka dhe Jori përfundojnë në shtrat

Ata po shijojnë ende jehonën që morën nga BBV dhe tashmë janë pjesë e një tjetër programi televiziv.

Po flasim për Ronaldo Sharkën dhe Jori Dellin të cilët kanë ruajtur një miqësi mjaft të ngushtë pas daljes

nga shtëpia e famshme dhe së fundmi kanë udhëtuar drejt Turqisë për xhirimet e “Kepi i Tundimeve”.

Ronaldo ka publikuar së fundmi një video teksa shihet në shtrat me Jorin, ku kjo e fundit është duke fjetur.

“O Zot sa e bukur që je. Si mund të jetë robi kaq i bukur. Kjo krijesë kaq e veçantë. Perri.

Je kokërr ylli. Je dritë”, dëgjohet t’i thotë Ronaldo.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top