Connect with us

‘Digjet’ rrjeti, nëna me e bukur shqiptare shfaqet super HOT nga Amerika

Lajmi Fundit

‘Digjet’ rrjeti, nëna me e bukur shqiptare shfaqet super HOT nga Amerika

Adrola Dushi, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë, që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri ku shfaq jeten e saj mahnitese edhe ne rrjete sociale.

Në shumicën e kohës, Adrolën jemi mësuar ta shohim me grim të rëndë dhe në pasarela, mirëpo ajo edhe në jetë të përditshme është një femër shumë e bukur me format e saj perfekte trupore.

Se fundmi modelja e njohur shqiptare po qëndron në Amerikë, nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet super hot, kaq provokuese nuk e kemi parë me parë nënën me të bukur shqiptare.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top