Connect with us

Gili me stilin e ti ‘zhduk’ paruket

Lajmi Fundit

Gili me stilin e ti ‘zhduk’ paruket

Është biondina më e famshme në vend.

E para në botën shqiptare që guxoj të shfaqet krejtësisht bionde, shkruan Kosovarja.

Ajo, i’u afrua tregut pa frikën e paragjykimeve dhe e shëndrroj ngjyrën e flokëve të saj në trend.

Gili njihet edhe si fytyra e parë publike që ka eksperiemtnuar me zgjatje artificiale flokësh, paruke, etj.

Edhe sot kur Gilit i janë rritur flokët e saj të gjithë mendojnë se ajo bart paruke.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top