Connect with us

Arrestohet gazetari që shpërndante drogë për VIP-at

Lajmi Fundit

Arrestohet gazetari që shpërndante drogë për VIP-at

Policia e Vlorës ka vënë në pranga tre të rinj gjatë natës, të cilët shpërnanin lëndë narkotike në lokalet e qytetit bregdetar.

Burime bëjnë me dije se gjatë operacionit “Parts 4’ janë arrestuar në flagrancë në një lokal në Dhërmi Ermand Hoxha 30 vjeç, Xhoi Bare 27 vjeç dhe Kedi Hoxha 19 vjeç, të tre banues në Tiranë.

Gjatë arrestimit atyre ju sekuestruan në cilësinë e provës materiale 800 doza kokainë, 750 doza kanabis, një peshore elektronike, si dhe një shumë arash e përfituar nga trafiku i lëndëve narkotike.

Xhoi Bare i cili njihet për shoqërinë e ngushtë me Efi Dhedhes, ka qenë një nga tre të arrestuarit që shpërndante lëndë narkotike në aktivitetin festiv në Dhërmi.

Gjatë qëndrimit të Efit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Xhoi Bare dilte në intervista televizive dhe si menaxheri i saj.

Po ashtu ai i menaxhonte dhe Instagramin, Efit gjatë qëndrimit në BBV dhe siç e shihni në fotot e mëposhtme ai ka qenë bashkë me të edhe në pushimet që Efi bëri në Tailandë.

Gjithashtu, Xhoi Bare ka qenë dhe gazetar i emisionit “why Not” i Roza Latit, ku bënte personazhin e “jashtëtokësorit”.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top