Connect with us

Kunatë me Kiaren do të mund të ishte, por në dasmë vallëzoj me këngën e saj

Lajmi Fundit

Kunatë me Kiaren do të mund të ishte, por në dasmë vallëzoj me këngën e saj

Do të mund të ishte kunatë me Kiaren, në dasmë vallëzoj me këngën e saj.

Para pak ditësh ishte dasma e Fatjonës dhe vëllaut të Butrintit, Shkumbinit.

Dasmë kjo tejet e komentuar në rrjete sociale, shkruan Kosovarja.

Por nusja habiti të gjithë, ajo në sfond me këngën dedikuar Kiarës dhe Luizit publikoi një video në “Tik Tok”, ku shihet se po vallëzon me vello të bardh.

Ndonëse, kunata nuk u bënë, por një kujtim të përbashkët bukuroshet do ta ruajnë me të njëjtën këngë.

Shiko videon:

@_fat.jona

❤️❤️

♬ original sound – elvanamodus

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top