Connect with us

Reja e Gilit befason, kështu e quan burrin e saj

Lajmi Fundit

Reja e Gilit befason, kështu e quan burrin e saj

Zemërbardhë dhe engjëll, kështu e quan reja e Gilit burrin e saj.

Nuk kishte se si të ndodhte ndryshe, pos që edhe reja e Gilit të bëhej e përfolur në median rozë.

Herolina tashmë është emër i njohur i showbizit dhe zhvillimet e jetës së saj shpesh kthehen në lajm.

Së fundi, ajo ka postuar një foto me të shoqin, Robertin, të cilin e quan engjëll e zemërbardhë, shkruan Kosovarja.

Çifti kanë një djalë së bashku.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top