Connect with us

Ia vjedhin kutinë e bakshishit Kelas dhe Elgitit, kapet “hajduti”?!

Lajmi Fundit

Ia vjedhin kutinë e bakshishit Kelas dhe Elgitit, kapet “hajduti”?!

Dasma e Kleas dhe Elgitit është një nga dasmat më të komentuara ditët e fundit.

Por në dasmë iu ndodh e papritura, zarfet me bakshishe ia merr Alitn Sulku.

Pamjet i publikon Olsi Bylyku, derisa shihet Altini me të qeshura derisa merr gjithë kutinë me dhurata.

Ai përsëri ia rikthen kutitë, por kjo ishte një shaka që la pa frymë të gjithë ndjekësit e Olsit, shkruan “Kosovarja”.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top