Connect with us

I FUNDIT/ Gjendet i vdekur në rrugë një person(Emri)

Lajmi Fundit

I FUNDIT/ Gjendet i vdekur në rrugë një person(Emri)

Një 64-vjeçar është gjetur në mes të rrugës pa shenja jete nga familjarët e tij në Maliq.

Viktima është identifikuar si Bajram Dervishi.

Nga këqyrjet paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune

dhe dyshimet e para janë se i moshuari ka pësuar vdekje natyrale.

Gjithsesi do të zhvillohet ekspertiza për të gjetur shkakun e vërtet të kësaj vdekje.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top