Connect with us

Nuk do ta besoni, por e keni parë të gjithë! Kiara Tito dikur aktore në filmin e njohur shqiptar

Lajmi Fundit

Nuk do ta besoni, por e keni parë të gjithë! Kiara Tito dikur aktore në filmin e njohur shqiptar

Duket se moderatorja Kiara Tito e ka dashur gjithmonë ekranin, madje fillimet e saj janë më herët sesa kemi menduar!

Të gjithë u fokusuam tek rrugëtimi i Kiarës, pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP” dhe njerëzit rikujtuan herët kur e kishin parë në ekran.

Mirëpo, me siguri nuk e kanë llogaritur shfaqjen e saj në filmin e vjetër shqiptar, “Pesha e gruas sime”. Kjo është një komedi e vitit 2002 nga regjisori Arian Culiqi.

Kiara qëndron në prehërin e aktorit, ndërsa kamera e fokuson disa herë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top