Connect with us

Djali i familjes legjendare të Jasharëve maturant, përloti të gjithë me vizitën tek varrezat

Lajmi Fundit

Djali i familjes legjendare të Jasharëve maturant, përloti të gjithë me vizitën tek varrezat

Igball Jashari nga familja legjendare e Jasharajve këtë vit është bërë maturant.

Por, duke ardhur nga kjo familje, nuk kishte si të mos na emociononte.

Ai bëri një vizitë tek varrezat dhe tek kompleksi memorial “Adem Jashari”.

Igballi i ri nuk e ka harruar sakrificën e kësaj familje që është bërë gjatë luftës në Kosovë./ORA

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top