Connect with us

Pas ndarjes nga burri 50-vjeçar, Adelina ‘tranohet’! Vishet më provokative se asnjëherë më parë

Lajmi Fundit

Pas ndarjes nga burri 50-vjeçar, Adelina ‘tranohet’! Vishet më provokative se asnjëherë më parë

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Por, ajo ende nuk ka dhënë një mohin ose konfirmim në lidhje me këtë gjë.

Megjithatë, në fotografinë e fundit ajo po duket më provocative se asnjëherë më parë./ORA

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top