Connect with us

Fifi me djalin për herë të parë në vendlindje, iu bë pritja dhe festa më madhështore që keni parë

Lajmi Fundit

Fifi me djalin për herë të parë në vendlindje, iu bë pritja dhe festa më madhështore që keni parë

Fifi është bërë nënë për herë të parë, duke e pasur kështu një djalë bashkë me Adisin.

Lindjen këngëtarja nuk e ka bërë në Shqipëri as në Kosovë, por në Amerikë.

E ajo bashkë me djalin ka shkuar për herë të parë në Shqipëri, ku është pritur shumë mirë.

Nga çka ka postuar Fifi, shihet se sot e pret një festë madhështore./ORAinfo/

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top