Connect with us

Mbahuni teksa shihni vithet e zveshura të Drita Stublles

Lajmi Fundit

Mbahuni teksa shihni vithet e zveshura të Drita Stublles

Modelja Drita Stublla vazhdon ti kete format e trupit ne vije.

Bukuroshja sot ka ngrit temperaturat ne platformën Instagram, shkruan InfoKosova.

Duke treguar vithet zveshura në një video me fustanin rrjet, Drita shihet ‘e nxhehte’./InfoKosova/

Shihini videon dhe mbahuni:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top