Connect with us

E tepron Xhensila, i del gjoksi në ‘fushë’ gjatë realizimit të klipit të ri!

Lajmi Fundit

E tepron Xhensila, i del gjoksi në ‘fushë’ gjatë realizimit të klipit të ri!

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj.

Këngët që ka sjellë për publikun, gjithmonë janë pëlqyer e klikuar me të madhe.

Kohëve të fundit përveç muzikës, Xhensila po shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku tregon që është duke përgatitur klipin me të ri.

Mirëpo në këto fotografi Xhensila e ka tepruar me veshjen.

Ajo ka rrezikuar aq shumë duke nxjerr në ‘shesh’ gjoksin e saj.

Besi do të bëhet xheloz kur t’a shoh në këtë veshje kaq provokuese gruan e tij. /ORA

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top