Connect with us

Medën e ‘tadhëton’ playback-u në koncert, kështu bëhet “hor” live

Lajmi Fundit

Medën e ‘tadhëton’ playback-u në koncert, kështu bëhet “hor” live

Meda është një ndër këngëtarët më të njohur dhe më të pëlqyer në vend.

Ai është shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Ai është shumë active në mbrëmbje muzikore.

Por, në një video që është shpërndarë në rrjetet sociale, shihet si Medën e ka ‘tradhëtuar’ playback-u.

Atij për një moment i ka dëhtuar Playback-u, ku shihet të jetë bërë nevoz, pasi që doli keq para masës. /ORAinfo/

Shiko videon:

@princ_lorik_gashi

200 ero vlera e kti kengtari

♬ original sound – Rame Gashi

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top