Connect with us

Violeta iu bën ‘diss’ ish-kunatave dhe ish-burrit, del me…

Lajmi Fundit

Violeta iu bën ‘diss’ ish-kunatave dhe ish-burrit, del me…

Violetë Kukaj është njëra ndër këngëtaret më të njohur për publikun.

Së fundmi ajo qenë e përfshirë në një situatë me familjen e ish-burrit, përcjell ORAinfo.

Por, duket se ajo nuk do t’ia di për këto fjalë, sepse po e jeton jetën e saj si mos më mirë.

Në fillim ajo ka dalë me shoqe, e më pas është shfaqur e veshur me veshje tradicionale.

Këto duken si mesazhe të koduara, për të treguar që nuk do t’ia di për fjalët./ORA

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top