Connect with us

Pas largimit nga dasma, Luizi e Kiara përjetuan natë të zjarrtë, Kiara publikon momente të ‘nxehta’

Lajmi Fundit

Pas largimit nga dasma, Luizi e Kiara përjetuan natë të zjarrtë, Kiara publikon momente të ‘nxehta’

Luizi dhe Kiara mbrëmë ishin prezent në dasmën e Kleas dhe Elgidit.

Nga atje, çifti kanë publikuar pamje të ndryshme.

Por, më vonë pas dasmës, Kiara ka publikuar vetëm këmbën e saj të zbuluar.

Duket se dyshja mbrëmë kanë kaluar një natë të nxehtë pas ahengut./ORA

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top