Connect with us

Ky ishte reagimi i Kiares kur dëgjoj këngën e re të Luizit

Lajmi Fundit

Ky ishte reagimi i Kiares kur dëgjoj këngën e re të Luizit

Luizi publikoi së fundmi këngën e tij të re.

Kënga titullohet “Përjetësisht” dhe është baladë që i dedikohet bashkëshortes së tij, Kiara Titos.

“Kur jeta më mundi rrugën e gjeta te ti.

Nuk e di a të meritoj pasha dy sytë në ballë, kam një jetë që po të kërkoj, unë si ti kurrë nuk kam parë.

Se çdo ditë e ndjeja, e ndjeja që një ditë do jem me ty”, këndon Luizi mes të tjerash teksa shton: Përjetësisht tha zemra, përjetësisht e jemja, kanjëherë kam frikë a mos je andërr e po cmendna.

Kiara e ka publikuar këngën në Instastoryn e saj dhe krahas saj ka shkruar: My summer jam.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top