Connect with us

Incident në dasmën e Elgitit dhe Kleas, publikohet video

Lajmi Fundit

Incident në dasmën e Elgitit dhe Kleas, publikohet video

Klea dhe Elgiti kurorëzuan mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare në martesë.

Çifti mbajtën një dasmë madhështore në Himarë me të ftuar VIP.

Por një incident i vogël ka ndodhur sa për sy të keq kur Elgiti ka djegur shaminë e beqarisë.

Në videon e mëposhtme mund të shikoni momentin kur Elgiti ka djegur padashje pak dorën:

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top