Connect with us

Olta Gixhari bën tatuazh emrin e personi më të dashur, por nuk do ta besoni në cilën pjesë të trupit

Lajmi Fundit

Olta Gixhari bën tatuazh emrin e personi më të dashur, por nuk do ta besoni në cilën pjesë të trupit

Olta Gixhari është ndër aktoret më të dashura dhe më të njohura për publikun tonë.

Ajo u bë akoma më e përfolur pas daljes nga Big Brother VIP Albania.

Sot përmes një postimi në Instagram, ajo ka zbuluar tatuazhin, ku mbanë emrin e djalit të saj, Amar.

Këtë emër ajo ka vendosur ta përjetësojë më dorën e saj të majtë, pra nga ana e zemrës./ORA

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top