Connect with us

“Ti tregoj mesazhet?” Jori vë në siklet Kristin: Kur jemi bashkë më…

Lajmi Fundit

“Ti tregoj mesazhet?” Jori vë në siklet Kristin: Kur jemi bashkë më…

Ditën e sotme në “Trotuar” në “E Diell” ka pasur një ‘debat’ mes dy ish-banorëve të “Big Brother VIP 2”, Krist Aliaj dhe Jori Dellit.

Kristi tha se Jori “do një burrë mafioz”, por modelja e njohur e kundërshtoi menjëherë duke i thënë se në fakt “do një çun të mirë”.

Por jo vetëm kaq, pasi Jori i tha në një moment se do të tregojë mesazhet që ai i dërgon. Delli nuk e bëri një gjë të tillë, por ia tregoi vetëm një Ed Manushit, i cili mbeti i habitur.

Këtu ndërhyn Kristi dhe shprehet ‘më vutë në pozitë të vështirë’. Më pas ai pyet Jorin “pse nuk më pranon mua?”.

“Për këtë, për mënyrën se si më flet. Kur jemi bashkë më ngacmon. Ka atraksion fizik”, tha Jori.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top