Connect with us

‘Zhvishet’ deputetja kosovare e kuvendit, ka mbuluar vetëm gjoksin

Lajmi Fundit

‘Zhvishet’ deputetja kosovare e kuvendit, ka mbuluar vetëm gjoksin

Deputetja kosovare e kuvendit, ka mbuluar vetëm gjoksin.

Aktorja dhe deputetja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, ka shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Egjipt.

Ajo vizitoi shtetin e lindjes së mesme bashkë me kolegen e saj, aktoren Arjola Demiri, ku shijuan disa ditë jo-produktive, larg aktiviteteve të përditshme.

Ato dokumentuan disa pjesë të udhëtimit të tyre me fansat në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi apo video të ndryshme.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top