Connect with us

Nuset paguajnë shifrën marramendëse për fustanin që Kiara veshi në dasmën me Luizin

Lajmi Fundit

Nuset paguajnë shifrën marramendëse për fustanin që Kiara veshi në dasmën me Luizin

“Çmenden” nuset! Shifra marramendëse që po paguajnë për fustanin që Kiara veshi në dasmën e saj.

Nuk e thamë ne por një dokument zyrtar që Luizi dhe Kiara në fakt nuk janë martuar zyrtarisht, por e gjithë shfaqja e 6 majit ishte për show dhe fushatë.

Gjithësesi çështja sot është një tjetër.

Duket se nuset që do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë janë ndikuar shumë nga fustani që moderatorja veshi atë natë dhe bëhet me dije se po paguajnë shifra të kripura për ta veshur të njëjtin.

“Vip Magazine” tregon se çmimi i qirasë së fustanit të Kiarës për një ceremoni martesore, ka shkuar deri në 1800 euro.

Dihet se shqiptarët kur vjen puna tek dasma nuk kursehen, por të paguash kaq shumë (për një natë) vetëm se e ka veshur Kiara është tjetër gjë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top