Connect with us

Elita Rudi nuk i lë vend imagjinatës, vishet me fustan transparent ‘harron’ të vesh riçipeta!

Lajmi Fundit

Elita Rudi nuk i lë vend imagjinatës, vishet me fustan transparent ‘harron’ të vesh riçipeta!

Elita Rudi, është moderatorja e njohur që bëri bujë të madhe me lidhjen e saj me reperin, Gjiko.

Lidhja e saj u komentua aq shumë, saqë Elita pothuajse ishte çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Dashuria e tyre u forcua, kur në jetë erdhën dy fëmijët e tyre, Zëri dhe Bota.

Krahas kujdesit për dy fëmijët e saj, Elita shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një event.

E veshur me fustan të gjatë e transparent, ajo që bie në sy është që moderatorja nuk ka veshur fare riçipeta.

Me këtë veshje super provokuese, Elita do ta ‘çmend’ Gjikon kur ta shoh.

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top