Connect with us

Reagimi i Taynas kur ia hedhin të brendshmet në skenë gjatë koncertit

Lajmi Fundit

Reagimi i Taynas kur ia hedhin të brendshmet në skenë gjatë koncertit

Artistja shqiptare, Tayna, së fundmi është ballafaquar me një situatë interesante në Gjermani.

Teksa po perfomonte dikush nga publiku i hodhi të brendshmet në skenë.

Këngëtarja në një moment i mori dhe i hodhi në drejtim të turmës që po e ndjeknin.

Ndërsa, videon e ka postuar vet artistja teksa ka shkruar: I ki do pa brekë e do tjera pa jelek.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top