Connect with us

Aktorja shqiptare e filmave porno krenohet me format e saj natyrale

Lajmi Fundit

Aktorja shqiptare e filmave porno krenohet me format e saj natyrale

Padyshim është në top listën e femrave më seksi që njeh industria pornografike e filmave. Ylli i filmave porno Breanne Benson, me anë të një foto në Instagram ka treguar se format e saj janë tërësisht natyrale. Natyrisht, shumë seksi, të qenit në formë ajo ia dedikon edhe ushtrimeve të shumta që bën në palestër.

Shqiptarja më seksi e kësaj industrie profesionale të pornografisë, shpesh ka debatuar me shqiptarët, kryesisht në rrjetin social Twitter, të cilët e kishin gjykuar dhe paragjykuar pse ajo aktron në filma të këtillë.

Madje, njëherë Breanne kishte debatuar edhe me grupe radikale islamike shqiptare që e kishin kërcënuar me jetë.

SHIKO FOTOT:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top