Connect with us

Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

Lajmi Fundit

Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

Çifti Luiz dhe Kiara nuk munguan mbrëmë në dasmën madhështore të Elgit dhe Klea.

Por, në rrjet po qarkullon vetëm një fotografi e tyre nga pjesëmarrja, shkruan Kosovarja.

Teksa, ata vet nuk kanë postuar asnjë pamje nga kurorëzimi i çiftit apo duke e shijuar organizimin.

A ishin në dasmë nga qejfi apo nga halli?!

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top