Connect with us

U tha se është shtatzënë, barku i Bora Zemani habit të gjithë

Lajmi Fundit

U tha se është shtatzënë, barku i Bora Zemani habit të gjithë

Bora Zemani është një ndër moderatoret me të njohura shqiptare.

Ajo me bukurinë e saj ka bërë për vete mijëra persona.

Bora mbrëmë ka marrë pjesë në dasmën e miqve të saj Elgitit dhe Kleas.

E veshur me një fustan të ngushtë e pink, ajo ka shkëlqyer në pamje.

Në dasmë Bora, është e shoqëruar nga partneri i saj Donaldi.

Kohë me parë është raportuar se Bora është shtatzënë.

Mirëpo e veshur me këtë fustan të ngushtë, Bora ka ekspozuar turpin e saj në top formë.

Kësisoj ajo ka bërë të ditur se ende nuk është në pritje të ëmbël. /ORA

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top