Connect with us

Përleshja e pazakontë! Vajzat rrihen keq me njëra tjetrën për një vend parkimi. Pamjet bëjnë xhiron e rrjetit (Video)

Lajmi Fundit

Përleshja e pazakontë! Vajzat rrihen keq me njëra tjetrën për një vend parkimi. Pamjet bëjnë xhiron e rrjetit (Video)

Një parking në qendër tregtare amerikane u kthye në një mollë sherri mes disa vajzave. Siç shihet nga pamjet e bëra publike, sherri ka agravuar dhe ato kanë nisur të zihen me njëra-tjetrën me grushte e shkelma.

Njerëzit u mblodhën me shpejtësi rreth tyre, jo për t’i ndarë, por për të parë “spektaklin”, ku disa filmonin ngjarjen.

Personeli i sigurisë së qendrës u befasua nga përshkallëzimi i papritur dhe u përpoq të “rifitonte kontrollin”, por u desh ndërhyrja e policisë për të qetësuar “gjakrat”.

SHIKO VIDEON:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top