Connect with us

Nuk do besoni si dukej Kiara Tito para ‘ndërhyrjeve’ në fytyrë (Foto)

Lajmi Fundit

Nuk do besoni si dukej Kiara Tito para ‘ndërhyrjeve’ në fytyrë (Foto)

Kiara Tito është njëri nga emrat më të përfolur të Big Brother Vip Albania bashkë me Luiz Ejllin që po komentohen mjaft shumë për marrëdhënien e tyre.

Megjithëse Kiara shihet të jetë shumë e lumtur në krahët e Luizit, kjo pasi që Luizi fitoi shumë famë në mbarë shqiptarinë por edhe si fitues i padiskutueshëm e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2, shkruan InfoKosova.

Por, përpos këtyre Kiara Tito po merrë vëmendje të madhe për dukjen e saj sidomos kur ishte brenda shtëpisë në Prime, ku komentohej për pamjen fizike dhe se sa bukur duket gjithmonë e kuruar ne detaje.

Në rrjet janë shpërndarë tashmë disa foto nga faqja Vipat ne Realitet duke treguar se di dukej ajo kohë më parë ndërsa ndryshimi është i dukshëm ku ajo shihet edhe me flokë të bardhë por edhe ndryshim i madh në format e fytyrës./InfoKosova/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top