Connect with us

Ja si u veshën të ftuarit në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës [Foto]

Lajmi Fundit

Ja si u veshën të ftuarit në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës [Foto]

ituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito u bënë pjesë e dasmës së Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Këngëtari preferoi të vishej me ngjyra të hapura, duke u përshtatur edhe me ambientin ku u zhvillua dasma, në bregdetin e Livadhit.

Kurse moderatorja ishte kombinuar me partnerin e saj, dhe ka veshur një fustan ngjyrë bezhë.

Po ashtu të pranishëm ishin edhe të ftuar të tjerë të njohur, miq të çiftit.

Shiko Fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top