Connect with us

Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Lajmi Fundit

Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ka vendosur të marrë disa ditë pushimi për veten e saj.

Pas muajve të punës intensive dhe drejtimit të programit të ndjekur “Big Brother VIP Albania 2”, ajo ka vendosur të pushojë dhe të relaksohet.

Arbana ka zgjedhur një destinacion të mrekullueshëm për këto pushime.

Bashkë me burrin dhe fëmijët e saj, ajo po shijon kohën në ishullin e bukur Santorini në Greqi.

Nëpërmjet disa fotografi të postuara në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram, Arbana shfaqet shumë e bukur në një fustan të zi, duke gëzuar pamjet panoramike të ishullit grek.

Kjo është një mënyrë e mrekullueshme për Arbana Osmani për të shijuar pushimet dhe për t’u rikarikuar pas një periudhe të lodhshme të punës.

Shiko Fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top