Connect with us

Kjo është gruaja e Alaudin Hamitit, numri një në “Big Brother Vip Kosova”

Lajmi Fundit

Kjo është gruaja e Alaudin Hamitit, numri një në “Big Brother Vip Kosova”

Prej kur kishte nisur “Big Brother VIP Kosova”, formati televiziv që ka bërë për vete shumë njerëz.

Prezantuesi i spektaklit, Alaudin Hamiti, është ndeshur me shumë komente që në edicionin e parë.

Sot, Alaudini ka postuar një foto me të shoqen, Yllkën, e cila është producentë e “Big Brother VIP Kosova”.

Ndryshe, çifti festoi 20 vjetorin e lidhjes bashkë dhe jane prinder te tre femijeve, nje vajze dhe dy djem.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top