Connect with us

Vivien do t’iu le pa fjalë si dukej para se te hynte në Big Brother Vip Kosova!

Lajmi Fundit

Vivien do t’iu le pa fjalë si dukej para se te hynte në Big Brother Vip Kosova!

Vivien ishte një nga banorët më të dashura për publikun brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ajo me karakterin e saj të fort ka bërë për vete shumë fansa.

Vivi brenda shtëpisë kishte krijuar një lidhje me reperin kosovar, Getinjo.

Mirëpo ky i fundit ishte larguar para kohet nga BBV me kërkesën e tij.

E Vivi ‘luftoi’ e vetme brenda shtëpisë me të famshme në Kosovë.

Së fundmi është publikuar një fotografi ku Vivi duket krejt ndryshe.

Me flokë të rregulluara me shumë stil dhe e grimosur me shije, Vivi po duket kaq joshëse.

Në këtë imazh ajo po duket person tjetër nga ajo që e kemi parë brenda shtëpisë.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top