Connect with us

Çka nuk ka ditur publiku nga lidhja e Kiarës dhe Butrintit?

Lajmi Fundit

Çka nuk ka ditur publiku nga lidhja e Kiarës dhe Butrintit?

Lidhja e Kiara Tito dhe Butrint Imeri gjendet akoma në krye të mediave.

Ani pse ka mbaruar qe gati 4 vite, prezantuesja si duket ende ka ndjenja për këngëtarin, shkruan nzoom.

Ish banorja e ‘Big Brother Vip Albania 2’ nuk ka hezituar që mes rreshtas ta përmend romancën me Butrintin.

Madje qenkan disa detaje private që publiku më parë nuk i paska ditur.

Ku mund te ndiqni videon e mëposhtme.

Kujtojme se Luizi e Kiara janë zyrtarisht të kurorëzuar, kjo ndodhi në natën finale të Big Brother VIP Albania 2, dhe ai që i kurorëzoi çiftin ishte kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top