Connect with us

Adelina Ismaili vishet me fustan të ngushtë, ekspozon turpin e saj si ‘peshk’

Lajmi Fundit

Adelina Ismaili vishet me fustan të ngushtë, ekspozon turpin e saj si ‘peshk’

Këngëtarja kosovare, Adelina Ismaili, vazhdon te mehnit rrjetin me fotot qe sjell.

Edhe pse ka shume vite qe nuk ka sjellur ndonje kenge te re ajo vazhon te percjellet nga publiku.

Sot, atë më shumë e shohim në ekran si prezantuese, në emisionin 8a 8 me Adelinën, program ky që ka pasur shumë suksese.

E duke qenë se është pjesë e ekranit, ajo duhet të duket e bukur.

Adelina kohëve të fundit ka po befason me pamjen

Adelina ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë portokalli.

I gjatë dhe me stil, Adelina ekspozon turpin e saj si ‘peshk’ në këtë fustan.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top