Connect with us

Si dukej para shumë vitesh në video me poza seksi Juliana Nura

Lajmi Fundit

Si dukej para shumë vitesh në video me poza seksi Juliana Nura

Juliana Nura ishte njëra ndër personazhet më të dalluar në BB VIP, ndonëse edhe për format e saj trupore dhe jo vetëm.

Por ne nuk e dinim që Juliana ka qenë pjesë e një klipi.

Bëhet fjalë për babo Databuka ft dj Benity, ku Juliana ka qenë figurante kryesore dhe në super formë.

Pra ajo duket shumë seksi dhe në një moshë të re.

Ndryshe Xhuli së fundmi ishte pjesë e Big Brother Vip Kosova, e cila u pelqye shumë nga publiku.

Ajo ishte shumë afër për të krujuar një lidhje dashurie me Atdheun, por që ajo aventurë përfundoi shpejtë.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top