Connect with us

Luiz Ejlli vjen me këngën e re “Përjetësisht”

Lajmi Fundit

Luiz Ejlli vjen me këngën e re “Përjetësisht”

Këngëtari i njohur shkodran, Luiz Ejlli, ka publikuar ditën e sotme (e shtunë) projektin e ri muzikor.

“Përjetësisht” mban titullin kënga e tij e radhës, të cilën e ka shoqëruar me një video në YouTube.

Teksti dhe melodia është bërë nga Bardhyl Idrizi – Bardhi, kurse për producimin u kujdes Çelik Lipa.


Foto: Screenshot/YouTube
Kënga vlen të ceket se është bërë në studion e SBS Entertainment.

Artisti shqiptar ka mahnitur edhe këtë herë me interpretimin duke qenë se shquhet për vokalin e veçantë.

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2 po shijon mjaft shumë famën pas daljes nga shtëpia.

Kjo vjen pak javë pas bashkëpunimit me Donald Veshajn në këngën e quajtur “2 shotsa”. /Telegrafi/

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top