Connect with us

Kështu dukej Efi para ndërhyrjeve plastike

Lajmi Fundit

Kështu dukej Efi para ndërhyrjeve plastike

Efi Dhedhes u eleminua një herë nga Big Brother VIP Albania, dhe së dyti pas rifutjes u eleminua në ditën finale.

Në eleminimin e parë ajo ishte në nominim me Luizin dhe Kiarën – të cilët u vendosën nga Dea Mishel.

Ish-konkurrentja gjatë kohës sa ishte brenda u përkrahë nga publiku për natyrën e drejtpërdrejtë që kishte.

Së fundi asaj i është publikuar një fotografi se si ishte ajo fëmijë dhe pa ndërhyrje estetike – edhe pse kjo e fundit ka treguar se ka korrigjuar hundën.

Sa i përket jetës private ajo ka treguar se është në një lidhje të re.

Kujtojmë se Efi kishte fituar zemrat e publikut pas daljes së saj të parë, ajo fitoj mijëra ndjekës.

Ndryshe Efi u bë e njohur pas mori pjesë në një emsion dashurie, Perputhen”, në të cilin mori shumë vemendje me paraqitjen e saj, gjithashtu edhe te “Kepi i Tundimeve”, ajo u paraqit mjaftë e bukur dhe e zgjuar.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top