Connect with us

Gresa Hotin e kemi parë në reklamën e ‘nxehtë’ të Birra Peja dhe nuk e kemi njohur (VIDEO)

Lajmi Fundit

Gresa Hotin e kemi parë në reklamën e ‘nxehtë’ të Birra Peja dhe nuk e kemi njohur (VIDEO)

Big Brother VIP Kosova ishte kthyer në një ndër emisionet më të shikuara në Kosovë dhe më gjerë, interesimi i shikuesve ishte i madh qysh në momentin e paralajmrimit për ardhjen e formatit të famshëm edhe në Kosovë.

Një ndër banorët mjaft të pëlqyer ishte edhe modelja e njohur Gresa Hoti e cila morri zemrat e publikut me elegancën, delikatisën e bukurinë e saj, shkuran InfoKosova.

Vëmendje të madhe morri edhe ‘lidhja’ e saj me konkurrentin tjetër nga Peja Andi Artanin, dyshja shpesh kanë deklaruar se kanë pëlqim për njëri-tjetrin por që nuk u nguten në vendimet e tyre deri në fund të edicionit, tani Gresa dhe Andi po e shijojnë së bashku famën që morrën ne BBVK.

Por Gresën paska qenë pjesë edhe e një reklame të njohur të Birra Peja e publikuar një vit më parë ku është shfaqur tejet elegantë dhe joshëse./InfoKosova/

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top