Connect with us

Feston sot ditëlindjen, a e gjeni dot sa vjeç bën Beniada Nishani?

Lajmi Fundit

Feston sot ditëlindjen, a e gjeni dot sa vjeç bën Beniada Nishani?

Urime të sinqerta për Beniadën Nishani për ditëlindjen e saj!

Është kënaqësi të dëgjojmë se ajo ka fituar famë dhe dashuri nga publiku pas pjesëmarrjes në “Big Brother Vip Albania”.

Një karakter i preferuar i publikut dhe një personazh i çiltër, Beniada fitoi zemrat e shumë shqiptarëve gjatë aventurës së saj televizive.

Është shumë mirë të dëgjojmë se pas pjesëmarrjes në emision, ajo ka gjetur sukses në industrinë televizive si moderatore e një rubrike në programin “E diell” dhe ka hapur linjën e saj të veshjeve.

Kjo tregon aftësinë e saj të shquhet në fushën e saj të zgjedhur.

Një fakt interesant është lidhja e saj dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit, Blertin.

Edhe pse ajo ka pranuar se është në një marrëdhënie, ka ruajtur privacinë dhe nuk ka dhënë më shumë detaje për partnerin e saj.

Le t’i dërgojmë Beniadë urimet tona më të ngrohta për ditëlindjen e saj, dhe le të shpresojmë që të vazhdojë të gjejë sukses dhe lumturi në të gjitha rrugëtimet e saj të ardhshme!

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top